Vítáme Vás na stránkách hylvátských sokolů
   Budou kurty na beach volejbal v areálu "Miloně Svojanovského" ?Touto otázkou se zabýváme od léta 2007, kdy se na sokolské schůzi objevil Michal Moravec a sdělil nám , že se naskytla možnost vybudovat beach - volejbalové kurty. Zpočátku to znělo jako pohádka, ale zapálení Michala bylo tak veliké, že na jaře 2008 už jsme nepochybovali. V říjnu se začalo kopat a v prosinci už byl na hřišti písek. V červnu 2008 se na hřištích začalo hrát a 29.8. 2009 se kurty za účasti zástupců města a stavební firmy provádějící stavbu slavnostně otevřely.

Říjen 2008                          Prosinec 2008                          Prosinec 2008

Červen 2009

www.sokol-hylvaty.wgz.cz